Du kan afbestille disse billetter op til 24 timer, før oplevelsen begynder, og få alle pengene tilbage.
Du kan afbestille disse billetter op til 24 timer, før oplevelsen begynder, og få alle pengene tilbage.
Du kan afbestille disse billetter op til 24 timer, før oplevelsen begynder, og få alle pengene tilbage.
Få det bedste fra Amsterdams kreative miljø med en enkelt billet, der kombinerer digital kunst og praktiske oplevelser hos Fabrique des Lumières og WONDR Experience.
Omfattet #
Fabrique des Lumières
Adgang til Fabrique des Lumières
Adgang til en af følgende udstillinger afhængigt af det valgte tidsrum:
Adgang til udstillingen »Dutch Masters – fra Vermeer til Van Gogh«
Adgang til udstillingen »Monet: Impressionismens mester«
Adgang til udstillingen »Rousseau, Drømmens jungle«
Adgang til #Mygirlwithapearl - Den fordybende udgave
Adgang til The Moonwalkers - Udstillingen »En rejse med Tom Hanks«
Adgang til »The Prehistoric Planet: Dinosaurs – The Immersive Experience«
WONDR-oplevelse
Indgangsbilletter til WONDR Experience
Tilgængelighed til 15 interaktive værelser
Tilgængelighed til SpongeBob Special (temaområde i Bikini Bottom)
Brug af specielle kameraer i alle værelser; fotos, GIF'er, boomerangs sendt til din indbakke
Tilgængelighed til Europas største boldbur
Tilgængelighed til konfettibrusere, karaokekabiner og en skumfiduspool
Tilgængelighed til Galaxy Café (snacks kan købes)
Ikke omfattet #
Fabrique des Lumières
Mad og drikkevarer
Souvenirs og merchandise fra butikken på stedet
Udlejning af private lokaler og udstyr til arrangementer
Eventuelle andre aktiviteter i den nærliggende park eller de omkringliggende spisesteder
WONDR-oplevelse
Hvad du skal medbringe WONDR-oplevelse
Fabrique des Lumières
Hvad der ikke er tilladt WONDR-oplevelse
Fabrique des Lumières
Tilgængelighed WONDR-oplevelse
Fabrique des Lumières
Yderligere information WONDR-oplevelse
Oplysningstidens fabrik
Oplev en immersiv digital kunstoplevelse og en naturskøn glidetur langs Amsterdams kanaler i en kombinationsbillet, alt sammen på bare et par timer.
Omfattet #
Fabrique des Lumières
Indgang til Fabrique des Lumieres
Adgang til én udstilling efter eget valg (se venligst programmet):
Adgang til udstillingen »Dutch Masters – fra Vermeer til Van Gogh«
Adgang til Gustav Klimt-udstillingen
Adgang til udstillingen »The Prehistoric Planet: Dinosaurs«
1-times kanalrundfart
60 minutters kanalrundfart i Amsterdam
Ombordstigning fra Centraal Station
Lydguide om bord på engelsk (på højttalere) og kinesisk, tysk, spansk, fransk, hindi, indonesisk, hebraisk, italiensk, japansk, koreansk, hollandsk, polsk, portugisisk, russisk, arabisk, thai, tyrkisk og kantonesisk (på mobil)
Malebog for børn eller bingo (til børn)
Opvarmede både med panoramatag i glas
Ikke omfattet #
Fabrique des Lumières
Måltider og drikkevarer
Souvenirer og merchandise fra butikken på stedet
Privat udlejning af lokaler og events
Eventuelle yderligere aktiviteter i den nærliggende park eller de omkringliggende spisesteder
1-times kanalrundfart
Hvad du skal medbringe Fabrique des Lumières + 1 times kanaltur
Hvad der ikke er tilladt Fabrique des Lumières
1-times kanalrundfart
Tilgængelighed Fabrique des Lumières
1-times kanalrundfart
Yderligere information Fabrique des Lumières
1-times kanalrundfart
Hvad du skal medbringe Fabrique des Lumières + Rijksmuseum
Hvad der ikke er tilladt Rijksmuseum
Fabrique des Lumières
Tilgængelighed Rijksmuseum
Fabrique des Lumières
Yderligere information Rijksmuseum
Fabrique des Lumières
Omfattet #
Rijksmuseum
Indgang til Rijksmuseum
Adgang til alle permanente samlinger og midlertidige udstillinger
Fabrique des Lumières
Indgang til Fabrique des Lumieres
Adgang til én udstilling efter eget valg (se venligst programmet):
Adgang til udstillingen »Dutch Masters – fra Vermeer til Van Gogh«
Adgang til Gustav Klimt-udstillingen
Adgang til udstillingen »The Prehistoric Planet: Dinosaurs«
Ikke omfattet #
Rijksmuseum
Fabrique des Lumieres
Måltider og drikkevarer
Souvenirer og merchandise fra butikken på stedet
Privat udlejning af lokaler og events
Eventuelle yderligere aktiviteter i den nærliggende park eller de omkringliggende spisesteder
Kombiner Amsterdams originale bryggeritur med en hyggelig kanalrundfart på den eneste officielle Heineken-mærkede bådtur.
Omfattet #
Heineken Experience
1,5 timers rundvisning på Heineken Experience
Live præsentation på engelsk
Lydguide på hollandsk, tysk, fransk, italiensk, spansk og portugisisk
2 gratis Heineken-øl på ‘Dam Bar’
Heineken Flagskibs-krydstogt
1-times kanalrundfart
Engelsktalende ekspert
1 drik (vand, sodavand eller en kold Heineken)
Ikke omfattet #
Heineken Experience + Heineken Flagship-sejltur
Hvad du skal medbringe Heineken Experience + Heineken Flagship Cruise
Hvad der ikke er tilladt Heineken Experience + Heineken Flagship-sejltur
Tilgængelighed Heineken Experience + Heineken Flagship-sejltur
Heineken Experience
Heineken Flagskibs-krydstogt
Yderligere information Heineken Experience